O NAS

Od prawie 20 lat zajmujemy się systemami telewizji i internetu w hotelach.

Pracowaliśmy zarówno z bardzo dużymi hotelami jak i małymi pensjonatami. Dzięki temu, potrafimy dobrać rozwiązania do każdych potrzeb.

ZAPYTAJ O OFERTĘ DLA SIEBIE
PRAWIE 20 LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

Specjalizujemy się także w pracach przy trudnych obiektach – takich jak zabytkowe hotele, gdzie przepisy nie pozwalają na ingerencję w architekturę i montaż dodatkowych instalacji.

Nasz długi staż branży zaowocował znajomością najnowszych technologii i kontaktami wśród ich dystrybutorów – dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za nasze produkty i usługi.

Czy wiesz, że dobrze działający Internet to drugie kryterium oceny hotelu?

ZAUFALI NAM NAJLEPSI, JESTEŚMY PRZEDSTAWICIELAMI FIRM

ONI NAM ZAUFALI

Z przyjemnością rekomenduję firmę IBEEQ jako profesjonalną i godną zaufania. Firma zawsze traktowała nas jako klienta z wielką odpowiedzialnością i była gotowa do pomocy w kluczowych momentach naszej działalności hotelarskiej

Andrzej Nawrocki – Turówka Hotel & SPA****
IBEEQ dostarczyło i zainstalowało stację czołową oraz wykonała instalację sieci telewizyjnej w hotelu. Z pełna odpowiedzialnością polecam firmę iBeeQ wszystkim, którzy szukają rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.

Mateusz Ćwigoń – Kormoran Wellness Medical SPA

Zapytaj o darmowy audyt telewizji hotelowej!

Już prawie 20 lat dostarczamy multimedialne rozwiązania dla branży HORECA. Pomożemy Ci dostosować Twój obiekt dla każdego gościa.